Krajinská cesta-webová stránka mesta-nesprávne informácie

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Martin 15. augusta 2019

Dobry den, dnes som bol na poste a pani mi povedala, ze otvorene maju od 8:00. Na stranke mesta je napisane, ze od 8:30. Verim, ze informaciu mate priamo od posty, ale ak sa da, mozte to preverit a aktualizovat?

Dakujem

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto obratom informácie aktualizuje.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.