Na pažiti-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Pri rybníku vyše mesiaca odstavené vozidlo.

22. august 2019

Nedam Nikdy

Aplikacia opat nedava spravnu polohu....
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mestská polícia našla majiteľa a ten vozidlo odviezol.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.