Krajinská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Martin K. 30. septembra 2019

Dobrý deň,
pri pošte sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo, ktorého kolesá už obrastajú rastlinami. Keďže pošta nedisponuje veľkými možnosťami na parkovanie a býva v určitých časoch naozaj vyťažená, tak aj toto jedno dlhodobo blokované miesto, by padlo na úžitok.

01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Nakoľko sa nejedná o mestský pozemok, nejde ani o verejné priestranstvo a majiteľ pozemku nás resp mestskú políciu nepožiadal o súčinnosť, mesto nemá možnosť konať v tomto podnete. Majiteľom pozemku a aj parkoviska je Slovak Telekom.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur
07. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Odpoved

Dobry den,

oslovili sme vsetkych nasich najomcov, aby majitel vozidla vozidlo odstranil z nasho pozemnku. Nakolko nie sme majitelov daneho vozidla, nemozeme v tejto veci pre Vas urobit viac.

Prajem Vam prijemny den a ostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.
Iveta Lazicova
http://www.telekom.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania