Pannónska-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Lukáš Bartoušek 13. októbra 2019

Dobry den, chcel by som vediet, ci sa uvazuje nad osadenim spomalovaca na Pannonskej ulici, v obytnej casti (vid obrazok).

Auta vchadzaju do oblasti vysokou rychlostou a spomedzi parkujucich aut niekedy vybiehaju deti, cize vznikaju pre vodicov aj pre chodcov kolizne situacie.

17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto aktuálne neuvažuje o umiestnení spomaľovača na Panónsku ulicu. Váš podnet však postúpime na stavebnú komisiu. Ak by bol odporučený, zakomponujeme ho do návrhu rozpočtu na rok 2020.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur
14. november 2019

majoslav

Ak by bol takýto spomalovač schválený, bolo by vhodné aby sa navrhol spomalovač priateľský k cyklistom pozostávajúci z kruhových výstupkov. Pannónskou ulicou jazdí mnoho cyklistov od Pezinka. Do budúcna by sa mohli ''priateľské'' spomalovače umiestnovat aj v iných častiach  Jura. Kto chodí do Šenkvíc,určite si ich tam všimol.
23. február 2020

Eva Pecharova

Bolo by dobré porozmýšľať aj o spomaľovače na Šurskej ulici. Autá tade lietajú ako bláznivé a je len otázka času kedy tam príde k nešťastiu.
22. august 2021

Renata Hartinger

Dobrý deň,

Chcem sa spýtať, ako to vyzerá s rozpočtom na spomínané spomaľovače.
Máme August 2021 a žiaľ spomalovačov sme sa nedočkali.
Situácia sa ešte horšia, keďže najnovšie Panónska ulica od križovatky Krajinská /Panónska je teraz hlavná cesta a mnohí vodiči nedodržujú predpísanú rýchlosť, hlavne v nočných hodinách sa ulica mení na F1 trať
24. november 2022

Dominika

Kedy budu namontovane spomalovace v casti Kacacnice Pannonska? aj ked je na zaciatku ulice znacka 30 km/h , vela aut cestou dole chodi viac ako 50 km/h.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania