Na pažiti-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Neriešený

Bateria atd...

25. október 2019

Nedam Nikdy

Opat to dava na Paziti, aplikacii ozaj uz preskakuje. Je to za rybnikom smer Vajnory....
11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku prejdú a dočistia celú trasu.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania