Silvánska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

pri Jurskom kanály v smere na Pezinok je čierna skládka odpadov. ďakujem

11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku dočistia tento priestor v týždni 16-20.12.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.