Rulandská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Alena Hupkova 11. decembra 2019

Uz niekolko dni na Rulandskej nesvieti svetlo na ulici. Prosim o urychlene vyriesenie a napravu.

13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Správca verejného osvetlenia (VO) závadu identifikoval, keďže ide o zložitejšiu opravu, VO v tejto lokalite dočasne podľa možností spustil. Celková opravu bude vykonaná až keď to umožnia poveternostné podmienky. Aktuálne by malo teda VO svietiť.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur
16. december 2019

Michal

Čo znamená "priaznivé poveternostné podmienky" ? Neprší, dá sa robiť celý týždeň 51.KT.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania