Prostredná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo VP

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Šimon Juran 27. januára 2020

Je po kulturnom podujacti ,,že vínna cesta" ale prišli ,popili porobili bordel nechali po sebe rozbité poháre na chodniku flaša a špaky.A teraz, čo kde je upratovacia čata a chcem vediať prečo posledný smetný koš končí pri masarovi a potom je až na zástavke a na stanici.Pri kostele sú zato dva to čo za bimbasa tak navrhol. To aby mestsky chlapci mali pokope? a ostat nú špinu nech odfúka do šúru.

28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku v pondelok upratovali-upratali ulicu Prostredná - námestie.
Návrh aj stavba námestia bola realizovaná v rokoch 2000 - 2001. Aktuálne máme v kapitálovom rozpočte schválenú položku "Revitalizácia námestia" - 80.000 Eur. Z tejto položky okrem iného by sme mali aj prehodnotiť aktuálne umiestnenie a tiež doplnenie smetných košov v dolnej časti námestia. (Od Krajinská po Hergottova/Felacanova)

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.