Krajinská cesta-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Okolo pošty až po zdravotné stredisko nesvieti ani jedna lampa.

31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Závada je už aktuálne odstránená.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania