Krajinská cesta-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Juran 03. februára 2020

Na frekventovanom úseku - Krajinskej ceste - sa počas uplynulého víkendu objavil rozsiahly výtlk, ktorý nešťastne zasahuje do jazdnej stopy vozidla.

Výtlk je celkom hllboký, navyše, ako je vidieť z priložených fotiek, rožširuje sa ďalej do strán. Tesne pod výtlkom sa nachádza aj vyústenie odpadovej rúry verejnej kanalizácie z priľahlého rod. domu.

Nakoľko ide o úsek cesty, ktorým denne prejdú tisícky vozidiel, chcel by som požiadať o úrychlené riešenie tejto cestnej komplikácie s cieľom zamedziť ďalším zbytočným poškodeniam, či už na verejnom majetku, vozidilách, každého z nás, či na spomínanej odpadovej kanalizácii rodinného domu.

Pozn.: na fotke výtlku je zachytená aj topánka - pre reálnu predstavu veľkosti poškodenia.

04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislavský samosprávny kraj

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.