Pri štadióne-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Liana 10. júna 2020

Dobry den, krasne sa nam tu okolie renovuje postupne na ulici Pri štadióne a parkujuce automobily zacali systematicky nicit travnik vedla noveho stojiska smetnych kosov. Tie miesta na parkovanie im nechybali ,ked tam bolo stare stojisko pre kontajnery. Nebolo by mozne,aby sa ten kusok travnika zachoval a umiestnili by sa tam nejake betonove zabrany proti parkovaniu na travniku? Dakujem.

Spoluobčan

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. V "Úćku" momentálne realizujeme menšie úpravy a teda je tam viac menej stavenisko. Trávnik zrejme nebudeme chrániť betónom, ale pohrávame sa s myšlienkou osadiť popri ceste zatrávňovacie tvárnice a urobiť aj v tomto mieste dva parkovacie boxy - rovnobežné s cestou.
Druhou alternatívou je zachovanie trávnika v celej šírke a vysadenie výsadby popri ceste (asi levandule, alebo iné nenáročné kvitnúce rastliny).

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania