Krajinská cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Sisa 24. júna 2020

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, čo sa zamýšľa s oranžovým káblom, ktorý sa nachádza už 1 celý rok na chodníku (chodník na Krajinskej ceste medzi ulicami SNP a Štúrova) opretý o fasádu domu ? Pri vetre kábel pravidelne padá na zábradlie a treba ho zdvíhať, aby ste tade mohli prejsť. Zrejme s káblom súvisí aj nedokončená dlažba okolo UPC skrinky.
Ďakujem.

26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. V tomto prípade zlyhal náš technický úsek a pokládku optickej chráničky nedokončil. Hneď v pondelok budú pokračovať v kladení až po rozvádzač na križovatke SNP Krajinská. Ešte raz ďakujem za podnet.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.