Bratislavská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Neriešený
meno
Mlady Juran 25. augusta 2020

V roku 2017 vybudovalo mesto "spevnené plochy" na Bratislavskej ulici. Tieto plochy sluzia na parkovanie ale nesplnaju predpisy platnej vyhlasky, pokial ide o rozmery parkovacich miest (tvrdenie samotneho primatora v inom podnete: https://www.odkazprestarostu.sk/svaty-jur/podnety/42908/kolaudacia-park-miest-kontrola-vykonanej-prace-na-bratislavskej).

Vysledok je taky, ze bezny automobil je dlhsi ako "spevnena plocha", preto auta pretrcaju do chodnika a zaberaju vacsinu sirky tohto jedineho (!) chodnika v ulici. Ako ma po zvysnej ploche prejst clovek s kocikom alebo barlami? Ako planuje mesto tento problem riesit, kedze ho nepremyslenou cinnostou vytvorilo samo? Preco mestska policia taketo parkovanie nepokutuje, kedze predpisanych 1,5 metra na chodniku volnych rozhodne nie je?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania