Zeleň a životné prostredie, Krajinská cesta ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-krík-neostrihaný

Krajinská cesta
31. augusta 2022 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2022
Neriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Krajinská cesta
01. mája 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-krík-neostrihaný

Krajinská cesta
08. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-strom-neorezaný

Krajinská cesta
08. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Krajinská cesta
01. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-znečisťovanie-pôdy

Krajinská cesta
01. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zeleň prerastajúca do chodníka

Krajinská cesta
21. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Vyvrátený strom na cintoríne

Krajinská cesta
14. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastená zeleň na chodníku pri cintoríne

Krajinská cesta
07. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetie na KRAJINSKEJ

Krajinská cesta
13. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pokosené na Krajinskej

Krajinská cesta
05. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0