Dopravné značenie, Krajinská cesta ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-semafor-zle nastavený

Krajinská cesta
30. mája 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-Dopravné značenie-iné

Krajinská cesta
18. mája 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2022
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-semafor-nefunkčný

Krajinská cesta
25. marca 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-zvislá značka-poškodená

Krajinská cesta
16. februára 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-stĺpik-poškodený

Krajinská cesta
16. decembra 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Krajinská cesta
11. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vodorovné značenie - Krajinská cesta+Kollarová

Krajinská cesta
15. decembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zivot ohrozujuci prechod cez Krajinsku pri zakladnej skole!!!!!

Krajinská cesta
21. októbra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Ne/bezpečné priechody pre chodcov na Krajinskej

Krajinská cesta
18. septembra 2017 Komentáre8 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dopravné značenie

Krajinská cesta
21. augusta 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odtrhnuta znacka

Krajinská cesta
30. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Zvýšenie bezpečnosti obyvateľov

Krajinská cesta
11. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce svetlo na semafore

Krajinská cesta
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené zvislé dopravné značenie

Krajinská cesta
02. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Semafory na hlavnej ceste

Krajinská cesta
24. februára 2017 Komentáre2 Hodnotenie0