Naposledy zodpovedané samosprávou, Krajinská cesta ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastená zeleň na chodníku pri cintoríne

Krajinská cesta
07. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Zvýšenie bezpečnosti obyvateľov

Krajinská cesta
11. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama na Krajinskej

Krajinská cesta
30. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce svetlo na semafore

Krajinská cesta
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené zvislé dopravné značenie

Krajinská cesta
02. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlky na križovatke Krajinská cesta - Bratislavská

Krajinská cesta
02. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlky

Krajinská cesta
02. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Semafory na hlavnej ceste

Krajinská cesta
24. februára 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončený chodník pri novom semafore na Štúrovej

Krajinská cesta
18. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta - zanesený kanál na hlavnej ceste

Krajinská cesta
18. decembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

.....už zasa

Krajinská cesta
12. decembra 2016 Komentáre10 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Autobusové zástavky

Krajinská cesta
29. novembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čiary na ceste - komplikovaná doprava

Krajinská cesta
19. októbra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Komplikácia dopravy !!!

Krajinská cesta
19. októbra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nezbezpečné verejné osvetlenie

Krajinská cesta
18. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0