Svätý Jur, Naposledy zodpovedané samosprávou, Krajinská cesta ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Krajinská cesta
18. októbra 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Krajinská cesta
11. októbra 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Krajinská cesta
06. septembra 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-poškodená dlažba

Krajinská cesta
08. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-krík-neostrihaný

Krajinská cesta
08. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-strom-neorezaný

Krajinská cesta
08. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Krajinská cesta
11. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-cesta-výtlk

Krajinská cesta
29. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-Verejný poriadok-iné

Krajinská cesta
26. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-Verejný poriadok-iné

Krajinská cesta
26. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-rozkopaný

Krajinská cesta
09. novembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Krajinská cesta
24. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-cyklotrasa-poškodená

Krajinská cesta
06. apríla 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-bariérový

Krajinská cesta
31. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-osvetlenie-nefunkčné

Krajinská cesta
31. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0