Strom

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený

Zaslal: Peter, 10. júla 2014

Dobrý deň. Asi už od jari 2013, je pred blokom "odevacka bytovka" na ulici 8.Mája 491/3, vyschnutý javor. Bolo by ho asi potrebné zrezať. Ide o bezpečnosť okolo idúcich a byvajúcich v blízkosti spomenutého bloku. S pozdravom PeterP.

11. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet Peter, urobíme obhliadku a zistíme, aký je stav a stanovíme postup.

MsÚ
11. júl 2014

Peter

Vďaka za rýchlu reakciu a akciu. :)
11. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme pekne za podnet, daný strom bol práve dnes, 11. 7. odstránený.

MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.