Doktora Goldbergera-Neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Neriešený
meno
Tom 16. júna 2021

Dlhodobo pozorujem problém s tým že mnohí občania priľahlých obci sa prístavia s autom A vyhadzujú svoj odpad do mestských nádob toto nie je prvý prípad stáva sa to takmer každý deň.

01. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania