Prístup ku garážom

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený

Zaslal: Dano, 13. júla 2015

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť v čase keď sa opravujú cesty v celom okrese a frezuje sa starý asfalt či by sa nedalo zariadiť pár aut aby sa vysypala prístupova cesta k týmto garažom na ul. 8. mája (pri starom moste) asfaltovou drťou, aby sme my majitelia týchto garáži nemuseli počas dažďov chodiť po blate a špiniť si jak obuv tak interiér auta.
Ďakujem

18. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, budeme tento spôsob úpravy prístupovej cesty v najbližších dňoch riešiť. Predpokladáme, že realizácia bude možná.

MsÚ
14. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Dano, na jednú časť Vami spomínanej prístupovej cesty sme dali asfaltovú drť, druhá časť sa zabezpečí po ďalšom frézovaní ciest v najbližšej dobe.



MsÚ
16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Milý pán Dano, pred časom ste avizovali svoju požiadavku na vyspravenie terénu pri garážach na ul. 8. mája. Tento Váš návrh sme prijali a asfaltová drť je natiahnutá v tomto úseku. Prajeme Vám i občanom, ktorí užívajú tieto garáže príjemný a bezproblémový prechod.

MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.