Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chýbajúci prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 30. marca 2013

Dobrý deň,
chcel by som nahlásiť chýbajúci prechod pre chodcov. Je to pri obchodnom dome Makos vo Svidníku. Smerom na autobusovú stanicu prechádza každý deň veľa chodcov cez cestu, po ktorej jazdia autá z benzínovej stanice ako aj z obchodného domu Makos.
Ďakujem

03. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet ohľadom chýbajúceho prechodu pre chodcov bude prerokovaný na najbližšom zasadnutí dopravnej komisie ( predbežný termín je začiatkom mája 2013).

.
14. apríl 2013

Ing. Slavomír Kniš

Cesta je majetkom SAD Humenné, a.s., Je potrebné celkové riešenie križovatky Centrálna-gen. Svobodu-Partizánska
27. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dobrý deň,

rešenie prechodu pre chodcov pri OD Makos bolo prerokované na dopravnej komisii dňa 23.5.2013 a dňa 24.5.2013 s vlastníkom pozemku SAD Humenné, a.s. Prechod na miestnej komunikácii by mal byť vyznačený v priebehu budúceho týždňa, t.j. do 31.5.2013. Závisí to aj od počasia, aby nebolo daždivo.



.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.