Kus betonarskej ocele trčí zo zeme

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený

Kus betonarskej ocele (roxoru) trčí zo zeme

16. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
dakujeme za upozornenie, ale prosime Vas o presnu lokalizaciu, kde sa uvedeny kus ocele nachadza ( z fotografie sa to neda specifikovat) a dame to odstranit Technickym sluzbam mesta Svidnik.
Presnu lokalitu mozete uviest tu alebo aj mailom na ts@svidnik.sk.


.
16. apríl 2013

Robo

Dobry den,

Dakujem za rychlu reakciu.
Este presnejsie umiestnenie najdete tu:
http://goo.gl/maps/8Psfg
Je to na travnatej ploche priblizne a vysliapanom "diagonalnom" chodnicku od 8. maja k Lidl.
V pripade nejasnosti, piste ;)
21. apríl 2013

Peter

je tento problém vyriešený, alebo si to vyžaduje extra dlhé a náročné postupy, na základe ktorých to ešte vyriešené nie je?
21. apríl 2013

Robo

IMHO nevyzaduje to ani dlhe ani narocne postupy, aby sa to odstranilo...
Avsak aktualne neviem potvrdit, ci sa tak stalo v priebehu uplynuleho tyzdna, kedze som mimo SK.
22. apríl 2013

Mesto

Dobry den, aj napriek zisteniu, ze sa nejedna o nas pozemok (pozemok mesta) a je to sukromny pozemok a napriek nepresnej lokalizacii, pracovnici TS ruru nasli, zajtra bude odstranena.
29. apríl 2013

Mesto Svidnik

Podnet je vyrieseny, min. tyzden bola betonarska tyc odstranena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.