Neodtekajúce kanalizačné vpuste

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený
meno
SVB I-24 25. mája 2018

Neodtekajúce kanalizačné vpuste parkovisko na ulici Ľ.Štúra 462-K/85 za bytovkou a bytovkou I-24 Ľ.Štúra 442/6.Smer OD Profit a Esprsso Svidník

14. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Technické služby mesta Svidník zabezpečili prečistenie kanalizačnej vpúšte, vrátane kanalizačného potrubia. Je prirodzené, že pri väčších nárazových dažďoch môže voda stáť, ale pri bežnom daždi by mala voda už plynule odtekať.

MsÚ
23. máj 2019

Karel Novák

takto sa zadržuje voda v krajine,enviromentálna poznámka :)
24. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, ulica Ľ. Štúra prešla rekonštrukciou miestnej komunikácie v roku 2019, tento problém je odstránený.

MsÚ
27. jún 2020

Ján

Dobrý deň mestská samospráva Svidník a Technické služby mesta Svidník. Táto ulica ako píšete v príspevku vyššie nebola rekonštruovaná ani náhodou, bola ale nie vzadu za bytovkou ale vpredu popred Materskú škôlku. Neviem ale potom nemáte prehľad kde sú tieto kanalizačné vpúšte. Tieto tri kanalizačné vpúšte sú vyčistené Technickými službami mesta Svidník, ale upcháte je pravdepodobne odtokové potrubie kanalizácie čo Vám potvrdia aj Technické služby že potrubie neprečisťovali iba vpúšte. Bývam v bytovom dome K85, tak viem o čom píšem, lebo videl som ako prevádzali vyčistenie TS Svidník. Po búrke aká koľvek je voda siaha do výške od 5 - 30 cm neodteká a stráca sa pomaly cca až po 2-3 hodinách, čo môže dôjsť aj zatečenie do auto stojacich na uvedenom parkovisku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.