Mládeže-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Vyriešený
meno
Ondrej 28. júla 2020

Výtlky na ceste ul. Mladeže parkovisko pri vežiakoch

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Ondrej, ďakujeme za Váš podnet. V pondelok 27. 7. 2020 došlo k prevzatiu staveniska na predmetnom úseku ulice Mládeže i Ľ. Štúra pri vežiaku V2. Od pondelka 3. 8. 2020 sa budú tieto úseky kompletne opravovať spoločnosťou Eurovia SK a.s. V prípade ulice Mládeže pôjde o opravu cesty, parkoviska, chodníka a vstupov do vchodov. Všetkých obyvateľov v týchto dňoch prosíme o spoluprácu v preparkovávaní svojich vozidiel a tolerantnosť počas celej opravy. Z rozpočtu mesta Svidník ide na opravu 3150 metrov štvorcových 130 tisíc eur a opravy by mali byť ukončené v druhej polovici septembra.
Kto? Mesto Svidník a spoločnosť Eurovia SK a.s.
Kedy? august, september 2020

MsÚ
02. október 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetný úsek je opravený

MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.