Duklianska-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ vo Svidníku

Neriešený
meno
Nikoleta 17. augusta 2020

V takomto stave máme kanál, alebo čo to je na ulici Duklianska. Volala som na Technické služby a na mesto Svidník, že oni s tým nič nemajú. Taktiež vodárne, služby, zisťujú, či je to ich.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.