Pod Tepličkou-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Teplička

Neriešený
meno
Roman Šumák 16. decembra 2020

Zlý stav cesty na ulici Pod Tepličkou, od začiatku ulice od tepličskej cesty po jazierko v chatovej osade Teplička.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.