Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Verejné osvetlenie nefunguje pri dome č.111

Zodpovednosť za riešenie: Teplička

Neriešený

Zaslal: Dusan Hasaj, 13. októbra 2016

Verejne osvetlenie nefunguje pri dome c.111

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.