Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Teplička

Neriešený

Zaslal: Anonym , 24. septembra 2017

Chcem nahlásiť čierne skládky v okolí Tepličky. Jedna je vo východnej časti dediny kde sa ide dole po poľnej ceste na pod tepličku, tam kde sa vystavili 2 nové domy jeden z podozrivo dlhým pozemkom. Na poľnej ceste nižšie sú rozsypané tehly ktoré sú rozbité na drobnejšie kúsky. Stávajú sa už pomaly súčasťou cesty. Ďalšia podstatne väčšia skládka je za cintorínom v lesíku, ako sa ide na krížovú cestu, vpravo poľná cesta na západnú stranu. Je tam rozsypaná zemina, betón, tehly, plastové vedro a rôzny odpad stavebného charakteru. Prosím aby mi obec odpovedala na tento podnet ako ho plánuje riešiť. Minimálne by bolo vhodné spratať tie skládky. Zbytočne na to pôjdu financie obce, ako keby už teraz ich nebolo málo... Je to vizitka nás občanov. Správajme sa k životnému prostrediu ohľaduplne. Ďak

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.