Neaktuálne informácie na webovej stránke obce

Zodpovednosť za riešenie: Teplička

Neriešený

Zaslal: Robert Gyenes, 01. februára 2018

Na webovej stránke obce sa nachádzajú neaktuálne informácie o obci a a dianí v nej.

19. február 2018

Robert Gyenes

Stav nerieseny ma velmi neprekvapuje nakolko som predtym skusal aj ine cesty na upozornenie spravcu webu pre napravu, ale bezuspesne.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.