Vytekajúca voda za dedinou

Zodpovednosť za riešenie: Teplička

Neriešený
meno
Anonym 05. júla 2018

Dobrý deň, chcem nahlásiť problém s odtekaním vody za obcou. Vo východnej časti ako sa končí časť "Obraz" dole kde sú postavené nové domy, vyteká trochu nižšie ako sa ide po poľnej ceste na Pod Tepličku voda a steká až možno 100 metrov nižšie. Dosť nepríjemne sa ide na vlak a späť z vlaku hore na Tepličku, keď je mokrá cesta a blato. Mohli by ste to nejako riešiť, možno spraviť nejaký odtok alebo vykopať nejaký kanál na odtekanie vody.
Ďakujem za prečítanie.
P.S Obrázok je ilustračný.

20. júl 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve na vyjadrenie.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.