Komenského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Ján 16. novembra 2020

Na strome pri bytovom dome Komenskeho 1672/15 mame takuto ozdobu. Mohlo by sa o to mesto postarat?

17. november 2020

Juliana Lúčková

Zodpovedná je firma MD stav...
19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné znečistenie na strome odstránili pracovníci Technických služieb mesta stredu 18. 11. 2020.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.