Budovateľská-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Ján Kičinko 16. novembra 2020

Na ul. Budovateľská pravidelne nefunguje verejné osvetlenie. Urobte s tým niečo!

19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie podnetu. Pracovníci technických služieb odstránili poruchu pondelok 16. 11. 2020.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.