Zimná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený

Toto sa deje kazdy den, pracovnici sa tu pri podchode zhromazduju a okolo plno odpadkov, prejjdu okolo nich , celkovo na Zimnej ulici je plno odpadkov po zemi, lebo nasi spoluobcania ich vytahuju z kontajnerov a su po celej ulici, okolo bytoviek,,,,, tak neviem na co sa pracovnici len prechadzaju a nerobia nic?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania