Berehovská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Alena Cibakova 27. novembra 2020

Smyklava dlazba nevhodna na chodnik opravuje sa chodnik a toto sa nechava tak

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.