T.G. Masaryka-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
Marek Princik 30. novembra 2020

z tej fotky to zle vidiet, ale je to zaujimave parkovanie ...
ano, svetla prezradzaju ze tam neparkuje dlho ... parkuje iba cca 10 minut ale kazde rano (PO-PI)
dvomi kolesami na chodniku a dvomi na travniku.
Ak by chcel, tak dokaze v blizkosti zaparkovat aj bez toho aby stal na travniku alebo na chodniku.

A ja sa stavim ze ten travnik tam uz v januari nebude.

Podobne je aj vo vecernych hodinach na opacnej strane, kde uz znova zacinaju sportovci parkovat, ked idu do telocvicne na ZS Komenskeho.

Chrame si nase mesto a nasu zelen. Nedovolme parkovat po zelenych plochach.

Bolo by potrebne osadit nejaky betonovy alebo kovovy stlpik.
Toto sa nedeje niekedy, toto je pravidelne kazdy den. Samozrejme ak mestska policia pride kontrolovat okolo obeda, tak tam nikoho nenajde.

02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sťažovateľa ubezpečujeme, že príslušníci MsP Trebišov sa intenzívne venujú kontrole motorových vozidiel parkujúcich na zeleni a tieto priestupky riešia nekompromisne. Súčasne upresňujem, že hliadková činnosť MsP je sústredená aj na Ul. T. G. Masaryka v čase od 06.00 do 22.00 hod. a nie len počas poludnia. V ranných hodinách je činnosť príslušníkov MsP zameraná primárne na priechody pre chodcov, s cieľom zabezpečiť bezpečnosť detí a mládeže idúcich do školských zariadení.
Každopádne ďakujeme za zaslanie podnetu. Budeme sa ním zaoberať pri zameraní činnosti hliadok MsP.

Mgr. Peter Pipa
poverený riadením MsP Trebišov
07. december 2020

xDD

odpoveď rovnaká ako pri mojom podnete o parkovaní v pripájacom pruhu pri Lidli a zmena dodnes žiadna.. x krát som videl ísť okolo mestských policajtov a nemali to záujem riešiť..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.