Komenského-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Ján 08. decembra 2020

Nebolo by možné ochránit tento kúsok trávnatej plochy výsadbou nejakých kríkov alebo stromčekov? Niektorým šoférom robí problém zaradiť spiatočku a z parkoviska prechádzajú cez túto trávnatú plochu.

11. december 2020

Ján

Ak to nejde, čo tak zrušiť ten zelený pás a urobiť tam ďalšie parkovacie miesta na šikmé státie?
21. december 2020

Odpoveď samosprávy

Pracovníci hospodárskeho strediska Technických služieb mesta Trebišov v prvej polovici decembra vysadili na uvedenej lokalite 40 ks tují.
Kto? Technické služby mesta Trebišov

Ing. Milan Kakaš
hospodárske stredisko TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.