Hurbanova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Martina 08. decembra 2020

Dobry den. Chcem poziadat Mesto Trebisov aby zacalo riesit skladiste stavebneho odpadu na parkovisku za Coop Jednotou. Uz dlhe mesiace musia obyvatelia bytovky na Hurbanovej ulici znasat vysoku prasnost z tohto bordelu, ktory musime dychat, ide nam do bytov cez otvorene okna a znecistuje nam prachom aj nase osobne automobily, ktore stoja hned oproti tejto skladky odpadu. Uz je to naozaj neunosne. Dajte prosim vyzvu vlastnikovi parkoviska, nech ho vycisti od tohto odpadu cim skor lebo tato situacia nam velmi strpcuje zivot. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania