Jána Husa-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Patrik 11. decembra 2020

Neriešený problém parkovania a pristupovej cesty ku garažom. Na problém upozorňujem asi 4.rok...

05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci Technických služieb mesta Trebišov vykonali dočasnú úpravu výtlkov použitím kamennej drviny.

Technické služby mesta Trebišov
05. január 2021

Patrik

Kamennej drviny? Ste tu doniesli viac blata, ako tu už bolo. Poďte sa osobne presvedčiť, či by sa aj vám páčilo toto pred bytovkou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania