Komenského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Dana Danková 20. decembra 2020

Chcem požiadať kompetentnú organizáciu, mestský úrad alebo komunálne služby, o rekonštrukciu prístupového chodníka ku kontajnerovému stojisku na Komenského ulici medzi č. 2210-2211, /oproti ZŠ Komenského/, nakoľko betónové štvorce, ktoré tam boli uložené sú už hlboko zatlačené do blata a znemožňuje nám to prístup uložiť tam komunálny odpad. Keď naprší, alebo nasneží a sneh sa roztopí, prístup ku kontajnerom znemožňuje množstvo blata, ktoré tam vznikne a povrchové blato na betónových štvorcoch je šmykľavé. Je otázkou času, kedy môže dôjsť k úrazu z pošmyknutia, pretože ruky máme obsadené odpadovými vrecami. Ďakujeme, za skoré vyriešenie problému s nastávajúcou zimou.

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci Technických služieb mesta Trebišov upravili chodník aj jeho okolie, ktoré následne niekto z občanov opätovne poškodil prejazdom motorovým vozidlom.
Kto? Technické služby mesta Trebišov

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.