Letná-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Ján Múdry 04. januára 2021

Dobrý deň prajem,
chcel by som upozorniť na upchatú kanalizáciu pri kontajnerovom stojisku č. 50 na ulici Letná. Ako si môžete všimnúť na fotografiách, kontajnerové stojisko bolo vybudované pri kanalizačnom vpuste, ktoré je neustále upchaté pri daždivom počasí. Ďakujeme, za skoré vyriešenie problému.

05. január 2021

Marek Princik

Kanaly su upchate, pretoze stavebna firma ktora robila rekonstrukciu na bytovke oproti cistila naradie a vylievala prebytocny material prave do tychto kanalov. Od vtedy tu tieto kanaly upchate.
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie podnetu. Tento nedostatok pri stojisku na zberné nádoby evidujeme. Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov zrealizujú jeho opravu v jarnom období, kedy na to budú vyhovujúce poveternostné podmienky.

Michal Davala,
riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.