Lúčna-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Katarina 25. januára 2021

Nesvieti cela Lucna ulica.

01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Zaznamenaná porucha bol odstránená pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov koncom 4. kalendárneho týždňa.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.