Komenského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Viera Hrivňáková 02. februára 2021

V piatok 22.01.2021 približne o 13.00 hod. som požiadala pracovníčky aktivačného centra, / oddychovali pri autobusovej stanici a fajčili/, aby odpratali neporiadok asi 10 metrov za ich chrbtom. Odmietli s tým argumentom, že oni majú zbierať "iba papier". Tento stav neporiadku pretrváva aj 27.01.2021. Ďalší komentár je zbytočný. Žiadam nielen odpratanie skládky, ale aj systémovú nápravu. / Niečo je tu zhnité, v tom štáte Dánskom/.

03. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci Technických služieb mesta odstránili predmetné znečistenie utorok 2. februára 2021

Miroslav Davala,
námestník riaditeľa Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania