Jána Husa-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Katka Zábolyová 09. februára 2021

Prosime o opravu tohto dost frekventovaneho mostu pre chodcov v parku, ktory spaja Mesto s mest. Castou Paricov. Je poskodeny dobou ale aj vandalmi. Mozno by sa uz hodila uplne ina konstrukcia a aj šírka mostu by mohla byt upravena.

10. február 2021

Adam Werther

A keby sa dalo, v lete by ste ten most mohli natrieť.
12. február 2021

Adam Werther

A ak sa zvýši farba, mohli by ste natrieť aj zábradlie na moste na Paričov. Ďakujem.
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov opravili poškodené časti železnej konštrukcie mostíka nad Trnávkou. Táto oprava je dočasná, v blízkej budúcnosti bude mostík rekonštruovaný ako celok.

Mgr. Mário Fazekaš
Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.