Paričovská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Martin Mihalo 25. februára 2021

Dobry den chcem sa spytat kedy opravite pristupovu cestu k domom.V 2016 vam uz sused posielal otazku o oprave a aj fotodokumentaciu a nic sa neporiesilo.Pri dazdi alebo topeni snehu ked sa chcem dostat na hlavnu cestu tak bud po blate alebo po vode ktora je po clenky.Myslin ze dane platime ako aj ostatny obcania,tak by ste sa mali postarat

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.