Janka Kráľa-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Martin Lisý 25. februára 2021

Rád by som Vás informoval ohľadne nefunkčnosti verejného osvetlenia, t.j. 3 pouličných lámp a zároveň bližšie špecifikoval miesta, resp. konkrétne pouličné lampy, ktoré nesvietia.

Jedná sa o pouličné lampy na Ul.Janka Kráľa, a to o 2., 4. a 5. v poradí od Ul.Puškinovej (Pozn. smer od krčmy/ pohostinstva "Barik).

Za pochopenie, vypočutie a kladné vybavenie žiadosti veľmi pekne ďakujem. :)

S pozdravom obyvateľ Ul.Janka Kráľa.

26. február 2021

Martin Lisý

Dobrý večer,

ďakujem p.M.Davalovi a jeho spolupracovníkom za promptné vyriešenie "problému", resp. za opravu pouličného osvetlenia na našej Ulici J. Kráľa.

S pozdravom,

martin lisý.
16. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie poruchy.
Uvedený nedostatok už bol odstránený pracovníkmi TS mesta Trebišov.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.