M.R.Štefánika-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
jozo 22. marca 2021

01. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci Technických služieb mesta Trebišov vyhotovili a 29. marca 2021 aj osadili chýbajúci šachtový betónový poklop v uvedenej lokalite.

Mgr. Mário Fazekaš
Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania