M.R.Štefánika-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
jozo 06. apríla 2021

30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických služieb mesta odstránili znečistenie na uvedenej Ulici M. R. Štefánika. Technické riešenie mesto konzultuje s autor stavby Ing. arch. Jakubčíkom.

Odd. výstavby a majetku a TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania