M.R.Štefánika-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Andrej 23. apríla 2021

Pri dnesnom zbere skla (22.04.) po sebe technicke sluzby zanechali kusky roztriesteneho skla priamo pred domom na parkovacom mieste + na zelenej ploche.
Poprosim o urychlenu nparavu problemu, nakolko tieto kusy skla predstavuju nebezpecenstvo pre malolete deti .

27. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktivační pracovníci mesta Trebišova bezodkladne po zhliadnutí tohto podnetu odstránili predmetné znečistenie verejného priestranstva.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.