Poľná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Michaela 16. júna 2021

Neudržiavaný, špinavý a rozbitý chodník, ktorý zarastá a hromadí sa tam odpad. Plno skla, ktoré môže prederaviť pneumatiky na bicykli.

14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie podnetu. Zaznamenaný neporiadok na chodníku v uvedenej lokalite aktivační pracovníci mesta Trebišov odpratali. Viď. fotodokumentácia

Technické služby mesta Trebišov
15. júl 2021

Michaela

Dobrý deň,

ďakujem za reakciu a realizáciu úpravy. Starší ľudia zvyknú tadiaľ chodiť na bicykli na cintorín. Bude to aj pre nich bezpečnejšie. Prajem pekný zvyšok dňa! :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania