Berehovská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Ivan 27. júna 2021

Vážený pán primátor, týmto tvrdo protestujem a dôrazne Vás žiadam a vyzývam, aby ste sa osobne zaangažovali voči rušeniu nočného kľudu pracovníkmi vynášajúcimi smetné koše počas skorých ranných hodín. Nestalo sa prvýkrát a nebaví ma už počúvať odpovede typu "je horúco","ináč sa to nestíha", "aj v iných mestách je to tak"...Vynášať koše smetiarskym autom o 04:30 ráno v centre mesta a budiť ľudí je už ako "terorizovanie" obyvateľov...Či je to zo strany mesta sarkazmus typu "zdvihli sme vám poplatky za smetie o 45% a teraz vám ešte nedáme sa vyspať"?!...Ak sa s tým neviete nič urobiť, poprosím zmeniť plán vynášania - od 04:00 nech si zbierajú na ul.Parkovej, Košickej, Agátovej atď. a potom od 06:00 nech si prídu do centra medzi bytovky. Viete, čo som tým chcel povedať. Merci beaucoup.

14. jún 2022

Ivan

Tržná-Verejný poriadok-iné

Zdravím,
prečo každý rok vždy v lete Tech.služby terorizujú obyvateľov vynášaním smetí ráno o 04:30 v centre mesta medzi panelákmi?Prečo každé leto porušujete zákony tejto republiky?Sme ľudia,ktorí sa chcú iba normálne vyspať!
Pre TS neplatí zákon o ochrane zdravia ľudí,ktorý ohraničuje nočný čas intervalom od 22:00 h do 06:00?Paragraf 47 priestupkového zákona hovorí,že priestupku sa dopustí ten,kto poruší nočný pokoj v tomto čase narúšaním verejného poriadku spôsobovaním nadmerného hluku pochádzajúceho z prevádzky strojov, zariadení a vozidiel. Máme právo na nočný pokoj,ktorý porušujete!
Dôrazne žiadam Techn.služby o dodržiavanie nočného pokoja do 06:00!
Hlavne mi neodpisujte odpovede typu–ranná špička,je horúco,robia sa kruháče,v iných mestách to tiež tak robia...
14. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania